Злодій потрапив у кадр

27.06.2018

В Харкові за підозрою в скоєнні крадіжки енергетичного обладнання затриманий 35-річний місцевий мешканець.

             З трансформаторної підстанції по вул. Гольберівській зловмисник поцупив вимикачі навантаження. За словами начальника служби економічної безпеки АТ “Харківобленерго” Сергія Журавльова, злодій діяв вкрай зухвало. В денний час на очах багатьох мешканців розташованих поруч багатоквартирних будинків чолов'яга відімкнув вхідні двері підстанції та, не кваплячись, виніс коштовне обладнання. При цьому, зловмисник тричі повертався за здобиччю, яку завантажив у припаркований поруч автомобіль “Ланос”. Для того, щоб не привертати зайву увагу крадій одягнув спецодяг робітників енергокомпанії.

             Вийти на слід кримінального мисливця вдалося завдяки завбачливо встановленій енергетиками системі відеоспостереження. Злодій та його транспортний засіб потрапили у об'єктив камери. Як кажуть співробітники Основ'янського відділу поліції, встановити особу підозрюваного та його затримати вже було справою техніки.

             Фахівці АТ “Харківобленерго” звертаються до городян та мешканців Харківської області з переконливим проханням не бути байдужими та проявляти пильність. У разі необхідності телефонувати до кол-центру компанії за номерами 15-04 (для стаціонарних телефонів м. Харків) або 0-800-500-413 (м. Харків та Харківська область). Конфіденційність гарантується.