Звернення до побутових споживачів електричної енергії

20.03.2020

На виконання Постанови Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19» з 16.03.2020 і до завершення встановленого цим документом карантину – 03.04.2020 – доступ до адміністративних будівель АТ «Харківобленерго» для споживачів тимчасово обмежений.

  АТ “Харківобленерго” звертається до споживачів електроенергії з наполегливим проханням обмежити відвідання підрозділів товариства та для вирішення своїх питань скористатися електронними засобами комунікації!

Крім того, в зв'язку з веденням карантину встановлені обмеження щодо пересування громадян, закриті учбові заклади, персонал деяких підприємств переведений на віддалений режим роботи.

Тобто велика кількість населення перебуває в умовах ізоляції у своїх помешканнях. В наслідок чого збільшується споживання електричної енергії та навантаження на електричні мережі.

Енергетичні товариства АТ “Харківобленерго” та ПрАТ “Харківенергозбут” прохають з розумінням поставитися до ситуації, яка виникла та прохають:

  • надавати показання електролічильників за дистанційними сервісами (сайт Товариства, телефони та мобільні системи обміну повідомленнями),

  • своєчасно проводити сплату послуг спожитої електричної енергії.