Акція з правил безпеки життя

У форматі гри учні  четвертих класів розповідали про те, що вони знають про електрику, електричний струм. Від енергетиків дізнавались багато нового і цікавого. Під час гри «Таємний шифр» діти на плакатах розшифровували  приказки про електрику, грали в «електричних» бджіл, аби дізнатись, як електричний струм дістається  побутової розетки. У свою чергу рятувальники кафедри пожежної і техногенної безпеки об’єктів і технологій університету Держслужби з надзвичайних ситуацій на спеціальному навчальному стенді продемонстрували, як відбувається коротке замкнення у електромережі. Крім того,  діти вгадували електроприлади, дивились тематичні мультики, декламували вірші про електробезпеку.
Про першу долікарську допомогу при опіках та ураженні електрострумом вкрай дотепно розповіли і продемонстрували «швидку» поміч курсанти 2 курсу соціально-психологічного факультету НУЦЗУ Карина Крамна і Олена Шевченко.
Дітям продемонстрували правила рятування постраждалого від ураження обірваним електродротом і довели правила  поведінки поблизу енергооб’єктів.
Також школярі стали учасниками естафети «Я у спецодязі справжнього енергетика і рятувальника». Десятирічні хлопчаки і дівчатка приміряли  справжній бойовий одяг фахівців.
Друга частина уроку пройшла на плацу Національного університету цивільного захисту України. Енергетики і працівники навчальної пожежно-рятувальної частини НУЦЗУ продемонстрували оперативні дії спеціалістів під час надзвичайної події. Школярі мали нагоду разом із рятувальниками застосовувати вогнегасник при умовному займанні телевізора.
НУЦЗУ надалі планує проводити сумісні Акції з безпеки життя разом із фахівцями Харківобленерго.
 

http://nuczu.edu.ua/ukr/news/?id=5599

1 Березень, 2017