Камаз для АТО

Допомога учасникам АТО

Драматичні події на Сході України, які стали найсуворішим іспитом за двадцятип'ятирічну історію держави, не залишають байдужими трудовий колектив акціонерної компанії “Харківобленерго”. Керівництво та працівники підприємства роблять все можливе для допомоги українським військовослужбовцям. Нещодавно у бійців батальйону особливого призначення “Харків” виникла необхідність в терміновому ремонті вантажного автомобіля “КамАЗ”. Транспортний засіб знаходився в неробочому стані. Для його відновлення були потрібні чималі зусилля досвідчених майстрів з “Харківобленерго”.

Виконавчий директор компанії Віталій Тєлєгін розповів, що у вільний від роботи час робітники акціонерної компанії “Харківобленерго” відремонтували автомобіль “КамАЗ”. А саме, привели до ладу двигун, гальмівну системи, пофарбували кузов транспортного засобу.

Приймати відремонтований автомобіль до енергетиків приїхав заступник командира батальйону Андрій Новіков. Після огляду вантажівки він залишився задоволений побаченим та подякував всіх за якісно виконану роботу.

За словами Андрія Новікова, під час здійснення ротації особового складу виникає необхідність у перевезені боєприпасів, похідних ліжок, палаток, продуктів харчування та палива. Саме з таким завданням добре впорається відновлений “КамАЗ”.

Відремонтована руками майстрів-енергетиків вантажівка стала їх внеском в справу укріплення обороноздатності країни. Слід зауважити, що волонтерство є лише одним з багатьох суспільно важливих напрямків роботи акціонерної компанії “Харківобленерго”. Підприємство є лідером в Харківській області зі сплати військового збору, кошти якого направляються на оснащення та розбудову збройних сил України.

26 Січень, 2017