Підсумки фотоконкурсу

Шановні колеги, відбулося нагородження переможців фотоконкурсу «Енергетик – це звучить гордо!».

На Конкурс були представлені роботи, які відображали тематику в трьох номінаціях:

- Енергетика як вона є;

- Фарби літа;

- Наша Слобожанщина.

На конкурс було представлено 36 фотографій від 10 працівників різних підрозділів компанії та членів їх сімей віком від 16 до 76 років.

У конкурсі взяли участь робітники Куп'янського та Холодногірського РВЕ, Барвінківського РЕМ, проектно-конструкторського бюро, бухгалтерії, відділу договорів «Харківенергозбуту», а також їх діти та ветерани компанії. Найбільше робіт надійшло в номінації «Фарби літа».

Критерії, якими керувалися члени журі для визначення переможців, це: розкриття смислового сюжету роботи, композиційне та колірне рішення, естетична, а також, обов'язково, технічна якість виконання.

Ось імена переможців фотоконкурсу «Енергетик – це звучить гордо!».

 

У номінації «Енергетика як вона є» переможцями стали:

- Спиця Юлія Анатоліївна, бухгалтер Барвінківського РЕМ, за фотороботу «Ейфелева вежа в енергетиці»;

- Жак Віталій Сергійович, інспектор з контролю та обліку електроенергії Куп'янського РВЕ, за фотороботу «Огляд ЛЕП»;

- Трубіцина Олена Володимирівна, донька інженера 2 категорії відділу договорів «Харківенергозбуту» Трубіциної Світлани Василівни, за фотороботу «Енергетичний шпиль».

 

У номінації «Фарби літа» переможцями стали:

- Кривець Тетяна Вікторівна, інженер 2 категорії відділу договорів «Харківенергозбуту», за фотороботу «Початок життя»;

- Жак Віталій Сергійович, інспектор з контролю та обліку електроенергії Куп'янського РВЕ, за фотороботу «Ти в моєму серці»;

- Кушнір Світлана Андріївна, донька бухгалтера 2 категорії сектору обліку заробітної плати Кушнір Вікторії Сергіївни, за фотороботу «Облака - білогриві конячки».

 

У номінації «Наша Слобожанщина» переможцями стали:

- Спиця Юлія Анатоліївна, бухгалтер Барвінківського РЕМ, за фотороботу «Слобожанські мавки найчарівніші. Доньки рідненькі Вкраїни - неньки!!!»;

- Трубіцина Олена Володимирівна, донька інженера 2 категорії відділу договорів «Харківенергозбуту» Трубіциної Світлани Василівни, за фотороботу «Пробудження»;

- Рушенко Павло Олександрович, начальник Куп'янського РВЕ, за фотороботу «Без нервів».

Також журі одностайно присудило заохочувальний приз «За підкорювання вершин» Загоскіну Віктору Тихоновичу, геодезисту проектно-конструкторського бюро, за фотороботу «Блакитні озера Архиза. Озеро Кяфар, 2500 м над рівнем моря».

Усі переможці конкурсу нагороджені призами та дипломами. Найкращі фотороботи розміщені на сторінці сайта АК «Харківобленерго».

Вітаємо наших переможців, а також дякуємо всім учасникам конкурсу за проявлену активність. Сподіваємося, що і надалі ви будете радувати всіх нас своїми знахідками, які будуть зафіксовані на Ваші фото- і відеокамери.

Бажаємо усім творчих успіхів і нових вражень!

 

 

 

26 Березень, 2018