Подяка за працю

06.10.2017

На адресу АК “Харківобленерго” надійшов лист зі словами подяки за проведення інтерактивного уроку “Давай потоваришуємо з електрикою” для вихованців комунального закладу Харківського обласного центру соціально-психологічної реабілітації дітей “Гармонія” від директора Центру Алли Трохименко.

“Адміністрація Харківського обласного центру соціально-психологічної реабілітації дітей “Гармонія” висловлює щиру подяку голові правління та співробітникам компанії за проведений урок безпеки для вихованців нашого закладу.

Такі уроки дуже необхідні сучасним дітям. Рекомендації, надані вихованцям закладу, будуть корисними і у побуті, і на вулиці, на канікулах чи під час навчання. Заняття у даному напрямку сприяють зниженню кількості випадків дитячого травматизму, пов'язаного з порушенням правил експлуатації електроприладів та поведінки поблизу енергооб'єктів.

Дітям нашого Центру, які залишилися без батьківського піклування, дуже важливо відчувати свою значимість у цьому світі, розуміти, що вони не одинокі у своїй нелегкій долі, що є люди готові надати їм допомогу, поділитись з ними теплом своєї душі.

Сподіваємося на подальшу співпрацю.