Соціальні уроки з електробезпеки

31.10.2017

Канікули! Пора відпочинку для школярів, отже безліч вільного часу для ігор на вулиці та самостійного перебування вдома. Зрозуміло, що таке проведення часу має багато спокус, небезпечних для здоров'я та життя. Енергетики під час канікул особливо наполегливо радять дотримуватися правил електробезпеки та не піддавати себе ризику.

Спеціалісти АК “Харківобленерго”, продовжуючи серію уроків соціальної спрямованості, відвідали дитячий будинок сімейного типу у містечку Відрадне, де проживає п'ять сімей та виховуються п'ятдесят дві дитини. Хлопці та дівчата різного віку по-сімейному гостинно зустріли енергетиків у затишному будинку.
У домашній невимушеній обстановці дві години бесіди з електробезпеки пролетіли непомітно. Різновікову дитячу аудиторію спеціалісти максимально залучили до процесу навчання. Усі вихованці уважно слухали гостей, запам'ятовували правила, пов'язані з небезпекою ураження електричним струмом у побуті та поблизу енергетичних об'єктів, вивчали знаки, які попереджають про небезпеку, вчилися правильно поводитися в екстремальній ситуації, виходити із зони крокової напруги, відпрацьовували навички рятування життя та надання першої долікарської допомоги, а також дружньо відповідали на питання вікторини та тесту. Особливо всім сподобалася танцювальна розминка “Фіксики. Електроприлади”.
Уже традиційно енергетики приділили особливу увагу темі “Безпечне Селфі”. Жваве обговорення нагальної теми, демонстрація знаків заборони екстремальних селфі, і найбільш цікаве — створення пам'ятного “безпечного селфі” зустрічі, про яку всі будуть згадувати з душевною теплотою.
“У мене двоє друзів загинули в той час, коли робили ектремальне селфі, вони забули про свою небезпеку. Це дуже гірко. Ми повинні вчитися на чужих помилках. Своїм братикам, сестричкам та друзям я завжди раджу думати про збереження свого життя, наскільки воно цінне”, - ділиться своїми враженнями Анастасія, 15 років.
На завершення уроку всі вихованці отримали в подарунок яскраві брошури і плакати, де в доступній формі викладені основні правила електробезпеки.
Несподіваний приємний сюрприз чекав і на гостей — діти підготували зірковий концерт з популярними піснями, запальними танцями, акробатичними номерами. Це дуже вразило!
“Велике спасибі фахівцям АК “Харківобленерго” та громадській організації “Діти Слобожанщини” за проведений урок з профілактики електротравматизму. Ігрова програма енергетиків добре засвоюється дітьми. Тому ми намагаємося співпрацювати з усіма структурами, які готові провести пізнавальні уроки”, - подякувала мама Олена, яка виховує десять прийомних дітей.