Соціальна політика та профспілка

АТ "Харківобленерго" велика увага приділяється вирішенню соціальних питань: відпочинку працівників товариства та членів їх сімей, санаторно-курортного лікування трудящих, фізичної культури і спорту. За літній оздоровчий сезон на різних базах відпочинку, в пансіонатах, санаторіях, в основному на морському узбережжі, оздоровилися та відпочили близько 300 працівників і членів їх сімей, у дитячих оздоровчих таборах - 200 дітей. З початку року за рахунок коштів Фонду соціального страхування в санаторіях різного профілю підправили здоров'я понад 80 осіб, з них 18 дітей співробітників товариства.

 

Медичне обслуговування. У товаристві постійно проводяться заходи, спрямовані на оздоровлення, реабілітацію, профілактику захворювань працівників, зниження рівня тимчасової непрацездатності.

У підрозділах товариства функціонують сім медичних пунктів, де кваліфікований медичний персонал надає невідкладну медичну допомогу працівникам, проводить передрейсовий та післярейсовий медичний огляд водіїв транспортних засобів. У медпункті, розташованому за адресою вул. Плеханівська, 126, працює фізіотерапевтичний кабінет, де за направленням лікаря можна отримати лікувальні процедури для опорно-рухового апарату, внутрішніх органів, при простудних захворюваннях. Там же можна зробити електрокардіограму. У медпункті по вул. Плеханівській, 126 працює кабінет масажу, де можна не тільки зробити масаж, а й отримати консультацію з лікувальної фізкультури. Масажист центру для зручності працюючих веде прийом у всіх медичних пунктах по черзі.

У стоматологічному кабінеті (вул. Барабашова, 6) працівники можуть отримати невідкладну стоматологічну допомогу. Лікарями-стоматологами в лікувальному процесі використовуються сучасні пломбувальні матеріали, у тому числі фотополімерні, знеболюючі препарати, ультразвуковий апарат для зняття зубного каменю. У медпунктах лікар-терапевт веде амбулаторний прийом, консультує працівників, які звернулися за медичною допомогою, а також проводить періодичні медичні огляди з бригадою лікарів поліклініки № 24 працівників, зайнятих на роботах з шкідливими і небезпечними умовами праці. Медпункти АТ «Харківобленерго» укомплектовані необхідним асортиментом медикаментів (противірусні, жарознижуючі, імуностимулюючі, гіпотензивні, антигістамінні препарати, вітаміни та ін). Згідно з наказом по товариству, працівники АТ «Харківобленерго», зайняті на важких роботах, роботах зі шкідливими і небезпечними умовами праці, або таких, де є потреба у професійному доборі, проходять періодичні медичні, психіатричні і наркологічні огляди, а також психофізіологічну експертизу.