Відеоматеріали

ЗГАДАЙМО РАЗОМ ПРАВИЛА ЕЛЕКТРОБЕЗПЕКИ

Енергетики «Харківобленерго» турбуються про безпеку дітей та прагнуть навчити підростаюче покоління “енергетичній грамоті”. Тому персонал підприємства розробляє різноманітну поліграфічну та відеопродукцію, яка стосується питань дотримання правил експлуатації електроприладів та обережної поведінки поблизу енергооб’єктів. Це анімаційні ролики, телепрограми, онлайн-вікторини, ілюстровані журнали, плакати, календарі, розклади уроків, пізнавальні книжки та багато іншого.

І ось презентуємо Вашій увазі нову розробку енергетиків - міні фільм “Згадаймо разом правила електробезпеки”.

Сучасне життя неможливе без електрики. Електрика є всюди. Від неї не сховаєшся, але захиститися від неї можна, якщо дотримуватися простих, але таких важливих правил.

Тому енергетики та спеціалісти різних професій разом з дітьми у цьому повчальному відео розповідають, навіщо нам електрика, де ми її використовуємо, а також нагадують правила безпечної поведінки вдома та поблизу енергетичного обладнання.

Особлива подяка за допомогу у створенні міні фільму “Згадаймо разом правила електробезпеки”:

Вихованцям з порушенням слуху КЗ “Харківської спеціальної школи № 5” ХОР.

Учням Харківської загальноосвітньої школи I-III ступенів № 118 ХМР Харківської області.

Управлінню освіти адміністрації Індустріального району Харківської міської ради

Начальнику відділу зв'язків з громадськістю управління патрульної поліції в Харківській області ДПП старшому лейтенанту поліції Марині Кульбачній.

Голові Індустріальної районної організації Товариства Червоного Хреста України Валентині Якименко.

Регіон енерго 02 12 16 Уроки з електробезпеки

Про електробезпеку, граючи

 

Компанія продовжує проведення загальноосвітнього проекту для дітей «Світ безпечної енергетики», мета якого – навчити школярів дотримуватись правил поведінки, що не допускають електротравматизму в повсякденному житті.

Основною складовою проекту є проведення інтерактивних уроків з профілактики дитячого електротравматизму. Влітку, під час канікул, такі тематичні уроки проводяться в дитячих оздоровчих таборах, а з початком нового навчального року – в навчальних закладах міста Харкова та Харківської області.

Фахівці компанії, враховуючи дитячу психологію, розробили сценарій проведення інтерактивних уроків з електробезпеки «Давай потоваришуємо з електрикою». Тематичні уроки проводяться вже протягом багатьох років та отримали високу оцінку від працівників навчальних закладів та спеціалістів енергетичної галузі, адже їх проведення допомагає школярам вивчати основні правила електробезпеки у цікавій ігровій формі.

Для наочності вся розповідь про дотримання основних правил електробезпеки супроводжується відповідними слайдами, які демонструються на великому екрані. Учні відгадують тематичні загадки, кросворди, змагаються у різноманітних конкурсах, іграх, відповідають на запитання вікторини, тесту. Жвавий інтерес викликає гра «Герой-рятівник» – це практичне заняття з надання першої допомоги “постраждалому” (манекену) від електричного струму.

Наприкінці дітлахи отримують подарунки, які нагадують їм про основні правила електробезпеки: різноманітні журнали, плакати, брошури, листівки, календарики та пам’ятки з електробезпеки.

Багаторічний досвід свідчить, що уроки з електробезпеки є дуже важливими у роботі в цьому напрямку. Результатом проведення подібних заходів є зниження кількості випадків дитячого травматизму, пов’язаного з порушеннями правил експлуатації електроприладів та поведінки поблизу енергооб’єктів.

Листи-подяки, які надходять на адресу компанії від дирекції шкіл, свідчать про зацікавленість дітей та необхідність і надалі брати участь у виховному процесі з безпеки життєдіяльності підростаючого покоління.

 

Роботи учасників фотоконкурсу «Енергетика у фокусі об'єктива-2016»

У рамках проекту «Світ безпечної енергетики» адміністрацією та профспілковим комітетом АК «Харківобленерго» з 01 червня по 31 жовтня 2016 року був проведений фотоконкурс «Енергетика у фокусі об'єктива», у якому пропонувалося всім дітям від 3 до 16 років, які мешкають у м. Харкові та Харківській області взяти у ньому участь.

Конкурс проводився з метою підвищення зацікавленості дітей та молоді до вивчення та дотримання основних правил електробезпеки.

Роботи були представлені у чотирьох номінаціях:

  • «Енергетика в особах»;

  • «Я та електробезпека»;

  • «Енергетика: минуле, теперішнє, майбутнє»;

  • «Енергетика: незвичайний погляд».

В роботах оцінювалося актуальність та розкриття заданої тематики; композиція кадру; ступінь емоційного впливу; технічна та естетична якість виготовлення та оригінальність задуму.

До оргкомітету компанії було надано 201 фотографія.

Усього взяли участь у конкурсі 139 дітей, із яких 48 чол. мешкають у м. Харкові, інші — з 13 районів Харківської області (Ізюмський р-н., Валківський р-н., Харківський р-н., Красноградський р-н., Балаклійський р-н., Барвінковський р-н., Двурічанський р-н, Великобурлуцький р-н, Зачепилівський р-н, Коломацький р-н., Куп'янський р-н, Нововодолазький р-н, Сахновщинський р-н.).

 

Роботи переможців конкурсу дитячого малюнку

Наприкінці жовтня поточного року оргкомітет компанії визначив переможців. Членами жюрі оцінювалася актуальність та розкриття тематики, а також ступінь самостійності під час виконання роботи. До інформаційно-консультативного відділу компанії надійшли 111 малюнків та 31 літературний твір. До речі, номінація “Літературна” була оголошена вперше, і сподівання щодо участі в ній дітей справдилися. Були надіслані вірші, оповідання, казки, і, навіть, легенди.