Енергетики підвищують надійність електропостачання на Північній Салтівці

09.08.2022

Працівники Салтівського району електричних мереж АТ "Харківобленерго" замінили пошкоджений через обстріли трансформатор в підстанції, яка живить сім багатоквартирних будинків по вул. Гвардійців Широнінців та вул. Джерельній.

Нове сучасне обладнання було отримано в рамках гуманітарної допомоги для відновлення постраждалих унаслідок бойових дій енергетичних підприємств України.

"Найбільш постраждалий унаслідок артилерійських та ракетних обстрілів житловий масив Харкова потроху загоює глибокі рани. Люди повертаються до власних квартир, прибирають сміття після вибухів, ремонтують розбиті будівельні конструкції, склять вікна. Фахівці АТ “Харківобленерго” на Північній Салтівці підключили електрику до всіх придатних для життя будинки. Разом з тим, постало питання щодо забезпечення  надійності електропостачання мешканців району", - зазначили у товаристві. 

До цього часу електропостачання здійснювалося лише від одного трансформатору, що не забезпечувало належний рівень безперебійності та загрожувало аварійним знеструмленням багатоповерхівок.

001
02
photo-2022-08-09-14-12-01
photo-2022-08-09-14-12-05