Частка показань, переданих через мобільний додаток "Харенерго", перевищила 30%

06.07.2021

Мобільний додаток "Харенерго" стає все більш популярним серед споживачів електричної енергії Харківської області. Зокрема, зростає частка показань, які передаються через цей застосунок.

"Ще рік тому це було близько 20% від усіх показань, які передавалися за допомогою електронних сервісів АТ "Харківобленерго". Поступово мобільний додаток ставав популярнішим. І зараз це понад 30%", – зазначили у товаристві.

"Харенерго" – це простий і зручний спосіб завжди мати при собі всю інформацію про стан свого особового рахунку, передавати покази лічильника, сплачувати за електроенергію та відслідковувати нарахування зі смартфону. Окрім того, за допомогою нього можна подивитися інформацію про планові та аварійні відключення електроенергії за вашою адресою, а також повідомити про знеструмлення.

Нагадаємо, мобільний додаток "Харенерго" завантажили вже понад 300 тисяч споживачів електричної енергії Харківської області. Це програмне забезпечення за своїм набором функцій ідентичне особистому профілю на сайті товариства, але може бути встановлено на телефон або планшет.