Метрополітен і залізниця отримають живлення через оновлені мережі

19.01.2021

АТ “Харківобленерго” продовжує реконструкцію повітряної лінії 110 кВ “Іванівка – Харківський цегляний завод – тяга Слатине”. Модернізація проводиться у рамках інвестиційної програми товариства.

Наразі йдуть роботи із заміни дефектних металевих опор на двоколові на ділянці від порталу ПС "Іванівка" до опори №8, а також монтуються проводи з більшою пропускною здатністю. Загальна протяжність ділянки – 1,01 км.

Минулого року в рамках реконструкції було встановлено 14 нових двоколових опор (опори №№9-22), проведено заміну проводу та грозозахисного тросу. Завдяки виконаній модернізації буде забезпечено вкрай необхідне третє живлення підстанції 110 кВ “Іванівка” від підстанції 330 кВ “Залютине”.

“Реконструйовані таким чином ділянки дадуть можливість у подальшому забезпечити більш надійне живлення ПС "Іванівка" та прилеглої до неї мережі 110 кВ, від яких залежить якісне та безперебійне живлення Харківського метрополітену, Південної залізниці, об’єктів промисловості, споживачів аграрного сектору та побутових споживачів Холодногірського та Шевченківського районів м. Харкова, а також Дергачівського району Харківської області”, – зазначили в АТ “Харківобленерго”.

Довідка. Для підвищення надійності електропостачання споживачів у попередніх роках виконувались роботи з реконструкції ПЛ 110 кВ "Залютине – Дергачі – Холодногірська – ХЦЗ" з підвішуванням другого ланцюга для живлення ПС "Іванівка". Планом перспективного розвитку на 2020 рік передбачена реконструкція ПЛ 110 кВ "Іванівка – т. Слатине".