Підсумки ІV турніру з настільного тенісу

18.11.2015

14 листопада у приміщенні Дитячо-юнацької спортивної школи № 4 профспілковим комітетом був організований і проведений ІV турнір з настільного тенісу на першість АК «Харківобленерго». 

Традиційно, суддею виступила тренер вищої категорії, учасниця Олімпійських ігор у Сіднеї Юнашева Людмила Володимирівна. Змагання проходили як в особистій першості, так і у парах.
В ІV турнирі взяли участь 32 працівника з різних підрозділів компанії. Переможцями турніру з отриманням титулу найсильніших тенісистів компанії стали: 

в особистій першості:
Близнюк Костянтин Валерійович, інженер 2 категорії проектно-конструкторського бюро, - 1 місце;
Лебідь Дмитро Анатолійович, електромонтер ОВБ Північного РЕМ, - 2 місце;
Борщ Віталій Миколайович, начальник Балаклійського РЕМ, - 3 місце.

у парних змаганнях:
Близнюк Костянтин Валерійович, інженер 2 категорії проектно-конструкторського бюро, та Каплун Віктор Федорович, начальник сектора проектно-конструкторського бюро, - 1 місце;
Солдатенко Андрій Михайлович, начальник відділу правового забезпечення, та Величко Євген Олександрович, інженер 1 категорії служби метрології, - 2 місце;
Посипайко Андрій Вікторович, головний інженер Салтівського РЕМ, та Карпець Станіслав Іванович, начальник Південного РЕМ, - 3 місце.
Переможці були нагороджені дипломами профспілкового комітету АК «Харківобленерго», медалями та призами, а всі учасники, що взяли участь у змаганнях, отримали пам’ятні сувеніри.
Вітаємо переможців ІV турніру і бажаємо всім учасникам подальших спортивних перемог та успіхів у праці!