Погіршення погоди: куди звертатися у разі аварійних ситуацій

08.02.2021

АТ "Харківобленерго" попереджає: сьогодні та завтра у Харківській області очікуються заметіль, сильні пориви вітру та ожеледь, що може призвести до пориву ліній електропередачі. 

У разі виявлення обірваних проводів або пошкоджених опор у жодному разі не намагайтеся усунути пошкодження самотужки. Не наближайтеся до об’єктів електричних мереж – це небезпечно для життя! Натомість, негайно повідомляйте про небезпеку до АТ "Харківобленерго" за цілодобовими номерами кол-центру (057) 34-24-413, (050) 05-40-413, (067) 23-40-413, (063) 05-40-413. 

"Кол-центр товариства у ці дні працює у посиленому режимі. Про відсутність електропостачання за вашою адресою ви також можете повідомити через мобільні сервіси "Харківобленерго": Viber- та Telegram-боти, мобільний додаток "Харенерго", – зазначили в обленерго.

За даними Харківського регіонального центру з гідрометеорології, у другій половині дня 8 лютого, починаючи з південно-західних районів області, очікується помірний сніг, хуртовина. Вночі та вранці 9 лютого відбудеться посилення опадів у вигляді снігу, дощу та льодяної крупи до значних, які охоплять всю територію Харківщини. Спостерігатиметься ожеледь, хуртовина, пориви південно-східного вітру, 15 - 20 м/с, снігові замети. На дорогах – ожеледиця та сніговий накат. Погодні умови відповідатимуть I рівню небезпечності, жовтому.