У Коломацькій ОТГ триває реконструкція електромереж

02.02.2021

Спеціалісти АТ “Харківобленерго” виконують реконструкцію лінії електропередачі у с.Шелестове (Коломацька ОТГ, Богодухівський район). 

У рамках оновлення мережі встановлено розвантажувальну підстанцію стовпового типу КТПС 10/0,4кВ потужністю 160 кВА. Окрім того, виконується заміна опор, а також замість старого монтується новий провід АС-50 загальною довжиною 3 км.   

За словами начальника Валківського РЕМ АТ “Харківобленерго” Юрія Дубка, після проведення усіх робіт якість та надійність електропостачання цього населеного пункту значно покращиться.

“Після реконструкції лінії мешканці зможуть користуватися сучасними електроприладами без коливань напруги в електромережі”, – запевнив він.

У свою чергу коломацький селищний голова Володимир Гуртовий зазначив, що задоволений співпрацею громади та АТ “Харківобленерго”.

“Енергетики реагують на наші листи та звернення. Наприклад, у минулому році було замінено 1,5 км лінії електропередачі у селі Андрусівка. Лінія була у плачевному стані, ми навіть не могли встановити там ліхтарі вуличного освітлення. Завдяки співпраці з обленерго нам вдалося вирішити цю проблему. Також протягом минулого року фахівці товариства здійснювали заміну аварійних опор в смт Коломак, с.Шелестове і в Покровському старостинському окрузі”, – розповів селищний голова.

Довідка. У с. Шелестове до мереж ТП594 підключено 80 точок обліку дозволеною потужністю 121,1кВт. Частина потужності буде підключена на нову КТПС, що забезпечить надійне та якісне електропостачання мешканців вул. Шевченка та пров. Лермонтова.

Yes Yes Yes Yes Yes Yes Yes Yes Yes Yes

Yes Yes