У Малоданилівській ОТГ завершено переоснащення електромереж

26.01.2021

АТ “Харківобленерго” завершило роботи з технічного переоснащення ПЛ-10 кВ “Мала Данилівка”, ПЛ-10 кВ “Шевченківський” та ПЛ-10 кВ “Черкаська Лозова”. Модернізація вищевказаних ПЛ підвищила ефективність та якість електропостачання споживачів, які проживають у селищах міського типу Черкаська Лозова, Мала Данилівка та селі Лісне (Малоданилівська селищна ОТГ).

“Надмірне навантаження діючих підстанцій, від яких заживлено повітряні лінії, загрожувало надійності електропостачання у цьому районі. Будівництво вказаних ділянок ПЛ знизило втрати електричної енергії при її транспортуванні. Крім того, завдяки виконаній реконструкції стало можливим резервування електропостачання місцевих мешканців від підстанції “Перемога”, – зазначили в АТ “Харківобленерго”.

Довідка. ПЛ-10 кВ “Мала Данилівка” уведено в експлуатацію у 1985 році. Від ПЛ отримують електропостачання 1453 побутових та 62 юридичних абоненти.

ПЛ-10 кВ “Шевченківский” уведено в експлуатацію у 1978 році. Від ПЛ отримують електропостачання 478 побутових та 35 юридичних абонентів.

ПЛ-10 кВ “Черкаська Лозова” уведено в експлуатацію у 1978 році. Від ПЛ отримують електропостачання 1990 побутових та 44 юридичних абоненти.