У Пісочині відкрили нову адмінбудівлю АТ “Харківобленерго”

16.11.2021

АТ “Харківобленерго” завершило будівництво двоповерхової адміністративної будівлі Люботинського району електричних мереж в смт Пісочин. Урочисте відкриття відбулося 15 листопада.

Як розповіли у товаристві, потреба у приміщеннях з'явилася після створення підрозділу в 2015 році. Через відсутність власної адмінбудівлі енергетики вимушені були працювати у невеликому приміщенні в смт Пісочин. Персонал оперативно-виїзної бригади був розміщений на виробничій дільниці в Люботині, що ускладнювало оперативність роботи диспетчера та контроль за персоналом.

“Харківобленерго” – надійне та відповідальне підприємство, яке турбується про своїх працівників. Тому керівництвом було прийнято рішення щодо доцільності будівництва адміністративної будівлі, в якій могли б розміститися усі працівники Люботинського РЕМ. Комфортні та зручні умови праці – це один із пріоритетів менеджменту товариства та запорука ефективної роботи всього підприємства”, – зазначив технічний директор АТ “Харківобленерго” Олексій Ганус.

425a13f87a091670d9f70fac9dafef61.jpg

За словами заступника технічного директора по розподільчим електричним мережам Олександра Кишинського, будівництво тривало недовго: у 2020 році було облаштовано фундамент, а вже у 2021 році будівлю площею 340 кв. м було введено в експлуатацію.

1e938dfd6e4f94457fa07b124970ee84.jpg

“Зараз усі внутрішні роботи завершено, працює електроопалення. В адмінбудівлі розміщено диспетчерський пункт, кімнати для майстрів, інженерів, електромонтерів, бухгалтерія, приміщення для контролерів, інспекторів та транспортного цеху. Для працівників облаштовано зручні санвузли, душові та роздягальні. На території підрозділу побудовано криті бокси для спецтехніки”, – розповів Олександр Кишинський.

Він підкреслив, що під час будівництва корпусу використовувалися новітні технології. Окрім того, будівля отримала два незалежні джерела живлення.

a5f4bc8bb489b3e1f9d0ec154644d345.jpg

Голова Пісочинської ОТГ Олег Чернобай під час відкриття зазначив, що у громаді задоволені відкриттям Люботинського РЕМ саме у Пісочині, адже це зручно як для обслуговування електромереж, так і для місцевих мешканців.

“Ми дуже вдячні керівництву “Харківобленерго”, що саме у нашому селищі побудовано новий корпус. Людям не треба буде далеко їхати, щоб надати якісь документи чи отримати консультацію. Впевнений, що наша співпраця з товариством та Люботинським районом електричних мереж і надалі буде плідною та спрямованою на покращення якості енергозабезпечення нашої громади”, – підкреслив він.

d2292f84541c995783496ef5a670506e.jpg

Довідка. Люботинський РЕМ обслуговує Пісочинську та Люботинську об'єднані територіальні громади, до складу яких входять наступні населені пункти: м. Люботин, смт Манченки, смт Пісочин, смт Коротич, села Байрак, Барчани, Горіхове, Гурине, Караван, Коваленки, Мищенки, Нестеренки, Санжари, Смородське, Спартаси, Травневе, Ударне, Новий Коротич, Рай-Оленівка, Надточиї.

На території обсуговування Люботинського РЕМ на обліку знаходяться 1071 електроустановка юридичних споживачів та 31 260 – побутових.

Річний корисний відпуск електричної енергії споживачам Люботинського РРЕ становить 103,7 млн кВт*год, із них: юридичним споживачам – 34,2 млн кВт*год, побутовим 69,5 – млн кВт*год.