У Зміївському районі виконано реконструкцію повітряної лінії

05.04.2021

Фахівці АТ “Харківобленерго” завершили реконструкцію повітряної лінії 0,4 кВ від ТП-144 у с. Островерхівка. Як повідомив старший майстер Зміївського району електричних мереж Віталій Ольховський, в рамках реконструкції було замінено 13 опор та змонтовано 4,2 км проводу А-70.

 

“Модернізацію лінії було здійснено через проблеми з якістю електропостачання у цьому населеному пункті. Завдяки виконаній реконструкції жителі села Островерхівка отримали стабільну та надійну напругу в електромережі”, – запевнив Віталій Ольховський.

Він також підкреслив, що усі роботи спеціалісти проводять виключно із використанням сучасних технологій. Так, під час недавньої реконструкції у с.Лиман було встановлено перший у районі реклоузер – автоматичний вимикач, який у разі необхідності локалізує пошкодження, що значно спрощує обслуговування електромережі.

“АТ “Харківобленерго” уважно слідкує за розробками в енергетичній сфері та впроваджує у своїй діяльності найліпші зразки. Мета харківських енергетиків – вдосконалити й оновити електричну інфраструктуру регіону, забезпечивши якісне та надійне електропостачання його мешканцям”, – зазначили у товаристві.

Yes Yes Yes

Yes Yes Yes Yes