Відновлюємо енергооб’єкти

05.05.2022

З перших хвилин війни Харків знаходиться під постійними артилерійськими та ракетними обстрілами. Майже щоденно під вогневе ураження ворога потрапляють об'єкти енергетики. Пошкоджені будівельні конструкції, вибиті двері та вікна потребують негайного відновлення, бо несприятливі погодні умови можуть нашкодити коштовному енергетичному обладнанню. Вільний доступ до устаткування, яке знаходиться під напругою, загрожує життю людей і тварин. При цьому не слід забувати і про мародерів та мисливців за металом.  
У воєнний період співробітники АТ «Харківобленерго», які займаються ремонтом будівель і споруд, працюють у посиленому режимі. Щодня виробничі бригади ліквідують наслідки варварських дій російських збройних сил — закладають пробиті снарядами цегляні стіни підстанцій та розподільчих пунктів, відновлюють покрівлю, зашивають листовим матеріалом віконні отвори.
Працівники підрозділу кажуть, що кожна робота вимагає індивідуального й, навіть, творчого підходу, бо іноді внаслідок вибухів наносяться настільки тяжкі пошкодження, що здавалося б простіше відбудувати все знов. Але це потребує значних коштів і часу, котрих зараз немає. Тому майстри вмикають технічну кмітливість і знаходять прості рішення для розв'язання складних проблем.  
На поточний час ремонтним бригадам вдалося привести до ладу понад 60 енергетичних об'єктів, більшість з яких розташована в небезпечних районах міста.