Злодії поцупили енергообладнання

16.01.2016

В смт. Чкаловське Чугуївського району невідомі зловмисники скоїли крадіжку інструменту та обладнання з майстерської дільниці району електричних мереж. Крадії через вікно залізли до службового приміщення енергетиків, де поцупили півтора десятка речей загальною вартістю понад 16 тисяч гривень. Кримінальні мисливці намагалися приховати сліди злочину. З цією метою вони обережно поставили на місце видавлене віконне скло, сподіваючись на те, що пропажу одразу не помітять.

Внаслідок нанесених збитків компанія “Харківобленерго” змушена відволікати кошти, які планувалося направити на закупівлю нового та ремонт діючого енергетичного обладнання, призначеного надійного електропостачання споживачів.

Як свідчить багаторічний досвід, ефективно протидіяти злочинним посяганням можна лише завдяки тісній співпраці енергетиків, правоохоронців та населення. Саме небайдужі та пильні громадяни стають на заваді злочинним задумам. Відрізнити персонал енергопостачального підприємства, який виконує свої обов'язки, від підозрілих осіб, що опинилися біля енергетичних об'єктів, не представляє труднощів. Співробітники компанії мають при собі службові посвідчення та одягнені у спеціальну форму з корпоративними логотипами і надписами. Крім того, на автотранспорт підприємства нанесені відповідні зображення. В разі підозри, що на об'єктах АК “Харківобленерго” відбуваються протиправні дії, енергетики наполегливо прохають зателефонувати до міліції за номером 102 або до кол-центру компанаії за номерами: 15-04 (м. Харків), 0-800-500-413 (м. Харків та Харківська область). Всі дзвінки безкоштовні. Конфіденційність гарантована.