Передача показів лічильника

Безпосередньо на сайті АТ "Харківобленерго"
https://www.oblenergo.kharkov.ua/
за допомогою спеціальної форми.

Встановіть на свій смартфон мобільний додаток "Харенерго"  і отримуйте повний комплекс послуг: передача показів, оплата, перегляд історії та квитанцій, планові та аварійні відключення, сповіщення про відсутність електроенергії.

Інструкція із встановлення

Відправте СМС на короткий номер 4300 , вказав в тексті смс-повідомлення номер 12-значного особового рахунку та через пробіл самі покази (вартість СМС за тарифом оператора).

Більш детальна інструкція

Приєднайтесь до нашого Viber-бот-боту, передайте йому покази, дізнайтеся про планові або аварійні відключення по Вашому особистому рахунку, сповістіть про відсутність електроенергії.

Більш детальна інструкція

Зареєструйтеся у особистому кабінеті на сайті АТ "Харківобленерго" та отримайте повний комплекс послуг: передача показів, перегляд історії споживання та квитанцій, замовити послуги, в тому числі з приєднання до мереж АТ "Харківобленерго".

Більш детальна інструкція

Приєднайтесь до нашого Telegram-боту, передайте йому покази, дізнайтеся про планові або аварійні відключення по Вашому особистому рахунку.

Більш детальна нструкція

Зателефонуйте до колцентру
АТ "Харківобленерго" за телефонами:

057-3424413 Укртелеком
067-2340413 Київстар
050-0540413 Vodafone
063-0540413 Лайфселл

093-7072639
093-5617904 для передачі показів лічильників побутових споживачів м. Харкова

та передайте покази лічильника через голосове меню за допомогою тонального набору, або залиште голосове повідомлення, або через оператора.

У приміщенні Центру обслуговування клієнтів у м. Харкові по вул.Плеханівській, 126/2 за допомогою встановлених терміналів.

Користувачі порталу  "ЄРЦ Мегабанк" зможуть в одному місці контролювати та передавати показання лічильників по всім комунальним послугам

Детальніше тут

Завдяки додатку "Мій Харків" можна оплатити комунальні послуги повністю або частково, передати показання лічильників та отримати інші міські послуги онлайн.

Мій Харків сайт

Скачать