Приєднання

       НКРЕКП прийняло Постанову від 26 березня 2022р. № 352 "Про затвердження Порядку тимчасового приєднання електроустановок до системи розподілу у період дії в Україні воєнного стану" та призупинило дію розділу IV Кодексу систем розподілу "Порядок приєднання до систем розподілу", затвердженого постановою НКРЕКП від 14 березня 2018 року № 310, та Методики (порядку) формування плати за приєднання до системи передачі та системи розподілу, затвердженої постановою НКРЕКП від 18 грудня 2018 року № 1965.

Посилання на документ на сайті Верховної Ради України

Звертаємо Вашу увагу! Протягом шести місяців після припинення чи скасування на території України воєнного стану тимчасово приєднані електроустановки на підставі цього Порядку (у тому числі електроустановки приєднані за рахунок резерву потужності інших споживачів) мають бути приєднані до системи розподілу відповідно до вимог Кодексу систем розподілу, затвердженого постановою НКРЕКП від 14 березня 2018 року № 310, за процедурами, зазначеними в “Правилах приведення тимчасово приєднаних на період дії на території України воєнного стану електроустановок у відповідність до вимог Кодексу систем розподілу”, затверджених Постановою НКРЕКП від 26.03.2022 (з урахуванням змін).

Документи для отримання технічних умов на тимчасове приєднання до електричних мереж Ви можете подати до ІКВ АТ “Харківобленерго” за адресою: вул. Плеханівська, 149 (т. 342-34-07, 342-35-84).

ЗАЯВА про тимчасове приєднання

Особливості приєднання до електричних мереж у період дії в Україні воєнного стану. Коротко про головне